Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-CV60X-C i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
70.123,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 70123.06
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
70.755,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 70755.02
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
71.988,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 71988.04
CASPER Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 480GB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
72.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 72209
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 500GB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CV60X-C - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
72.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 72199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK