Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-CX60X-C i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
80.933,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 80933.06
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
81.633,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 81633.02
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.085,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 83085.54
CASPER Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 83309
Casper Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CX60X-C - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 83299.00
CASPER Excalibur G915 Core i7-13620H 24GB 2TB 8GB RTX5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-CX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 83299.00
Excalibur G915 Core İ7-13620H 24Gb 2Tb 8Gb Rtx5060 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Cx60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
83.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 83299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK