Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-DF60R-C i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
84.317,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 84317.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-Df60R-C Satıcı: Casper Excalibur
85.063,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 85063.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G915.1362-DF60R-C Satıcı: Casper Excalibur
86.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 86599.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-DF60R-C Satıcı: Casper Excalibur
86.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
4 86809
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165HZ 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-DF60R-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
86.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 86799.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5060 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-DF60R-C Satıcı: Casper Excalibur
86.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 86799.00
Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" W11p Gaming Laptop G915.1362-Df60r-C
Satıcı: Casper Excalibur
86.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 86799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK