Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Df70X-C Satıcı: Taptek
69.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 69799.00
Casper Excalibur G915.1362-DF70X-C i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
85.445,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 85445.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Df70X-C Satıcı: Casper Excalibur
86.239,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 86239.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
87.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 87799.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 88009
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DF70X-C - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 7 yorum
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 87999.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 1TB 8GB RTX5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DF70X-C Satıcı: Casper Excalibur
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 87999.00
Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 1Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Df70x-C
Satıcı: Casper Excalibur
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 87999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK