Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 16GB 500GB 8GB RTX5060 165Hz 16\" Freedos Gaming Laptop G915.1362-BV60X-C Satıcı: Casper Excalibur
68.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 68199.00
Casper Excalibur G915.1362-DN60X-C i7-13620H 32 GB 2 TB + 2 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
105.467,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 105467.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 2Tb+2Tb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Dn60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.329,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 106329.02
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB+2TB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
108.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
4 108509
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB + 2TB 8GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DN60X-C - 4 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
108.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 108499.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB+2TB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
108.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
6 108499.00
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB + 2TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
109.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 109099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK