Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-DN70X-C i7-13620H 32 GB 2 TB + 2 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
115.713,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 115713.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 2Tb+2Tb Rtx5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Dn70X-C Satıcı: Casper Excalibur
116.717,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 116717.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB + 2TB 8GB RTX5070 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DN70X-C - 4 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
119.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 119099.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB+2TB RTX5070 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
119.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 119099.00
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB + 2TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DN70X-C Satıcı: Casper Excalibur
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 119999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK