Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-DX60X-C i7-13620H 32 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
84.881,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 84881.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 2Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Dx60X-C Satıcı: Casper Excalibur
85.553,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 85553.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
87.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 87199.00
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DX60X-C - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 13 yorum
87.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 87299.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-DX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
87.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 87299.00
Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 2Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Dx60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
87.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 87299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK