Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-DX70R-C i7-13620H 32 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
102.459,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 102459.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 2Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-Dx70R-C Satıcı: Casper Excalibur
103.291,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 103291.02
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5070 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-DX70R-C Satıcı: Casper Excalibur
105.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
3 105409
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5070 165HZ 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-DX70R-C - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
105.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 105399.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5070 165Hz 16" W11P Gaming Laptop G915.1362-DX70R-C Satıcı: Casper Excalibur
105.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 105399.00
Excalibur G915 İ7-13620H 32Gb 2Tb 8Gb Rtx5070 165Hz 16" W11p Gaming Laptop G915.1362-Dx70r-C
Satıcı: Casper Excalibur
105.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 105399.00
Casper Excalibur G915 i7-13620H 32GB 2TB 8GB RTX5070 165HZ 15.6" W11P Gaming Laptop G915.1362-DX70R-C Satıcı: Casper Excalibur
105.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
7 105899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK