Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 G915.1362-EF70A-C i7-13620H 64 GB 1 TB SSD RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
109.509,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 109509.06
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 64GB 1TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-EF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
110.445,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 110445.02
Casper Excalibur G915 I7-13620H 64GB 1TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-EF70A-C - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
112.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 112699.00
Excalibur G915 İ7-13620H 64Gb 1Tb Rtx5070 165Hz 16" W11h Gaming Laptop G915.1362-Ef70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
112.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 112699.00
Casper Excalibur G915 I7-13620H 64GB 1TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-EF70A-C Satıcı: Casper Excalibur
113.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 113399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK