Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-EN60X-C i7-13620H 64 GB 2 TB + 2 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
121.823,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 121823.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 64Gb 2Tb+2Tb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-En60X-C Satıcı: Casper Excalibur
122.891,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 122891.02
Casper Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB + 2TB 8GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-EN60X-C - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
125.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 125399.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB+2TB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-EN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
125.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 125399.00
Excalibur G915 İ7-13620H 64Gb 2Tb+2Tb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-En60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
125.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 125399.00
Casper Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB + 2TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-EN60X-C Satıcı: Casper Excalibur
126.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 126499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK