Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915.1362-EX60X-C i7-13620H 64 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
105.467,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 105467.06
CASPER Excalibur G915 İ7-13620H 64Gb 2Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Ex60X-C Satıcı: Casper Excalibur
106.329,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 106329.02
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-EX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
108.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 108509
Casper Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5060 165HZ 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-EX60X-C - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
108.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 108499.00
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-EX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
108.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 108499.00
Excalibur G915 İ7-13620H 64Gb 2Tb 8Gb Rtx5060 165Hz 16" Freedos Gaming Laptop G915.1362-Ex60x-C
Satıcı: Casper Excalibur
108.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 108499.00
Casper Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB 8GB RTX5060 165HZ 15.6" Freedos Gaming Laptop G915.1362-EX60X-C Satıcı: Casper Excalibur
109.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
7 109099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK