Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G915 G915.1362-EX70A-C i7-13620H 64 GB 2 TB SSD RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
119.097,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 119097.06
CASPER Excalibur G915 i7-13620H 64GB 2TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-EX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
120.147,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 120147.02
Casper Excalibur G915 I7-13620H 64GB 2TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-EX70A-C - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
122.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 122599.00
Excalibur G915 İ7-13620H 64Gb 2Tb Rtx5070 165Hz 16" W11h Gaming Laptop G915.1362-Ex70a-C
Satıcı: Casper Excalibur
122.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 122599.00
Casper Excalibur G915 I7-13620H 64GB 2TB RTX5070 165HZ 16" W11H Gaming Laptop G915.1362-EX70A-C Satıcı: Casper Excalibur
123.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 123599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK