Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-CF90X-E i9-14900HX 24 GB 1 TB SSD 24 GB RTX5090 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
197.117,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 197117.06
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 1TB RTX5090 24GB 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-CF90X-E Satıcı: Casper Excalibur
198.841,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 198841.02
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 1TB RTX5090 24GB 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-CF90X-E Satıcı: Casper Excalibur
202.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 sn önce
3 202909
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 1TB RTX5090 24GB 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-CF90X-E - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
202.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 202899.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 24Gb 1Tb Rtx5090 24Gb 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-Cf90x-E
Satıcı: Casper Excalibur
202.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 202899.00
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 1TB RTX5090 24GB 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-CF90X-E Satıcı: Casper Excalibur
206.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 206599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK