Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-CX90H-E i9-14900HX 24 GB 2 TB SSD 24 GB RTX5090 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
205.577,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 205577.06
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5090 24GB 16" W11 Pro Gaming Laptop G920.1490-CX90H-E Satıcı: Casper Excalibur
207.367,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 207367.02
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5090 24GB 16" W11 Pro Gaming Laptop G920.1490-CX90H-E Satıcı: Casper Excalibur
211.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
3 211609
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5090 24GB 16" W11 Pro Gaming Laptop G920.1490-CX90H-E - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
211.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 211599.00
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5090 24GB 16" W11 Pro Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
211.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 211599.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 24Gb 2Tb Rtx5090 24Gb 16" W11 Pro Gaming Laptop G920.1490-Cx90h-E
Satıcı: Casper Excalibur
211.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 211599.00
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5090 24GB 16" W11 Pro Gaming Laptop G920.1490-CX90H-E Satıcı: Casper Excalibur
215.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 215599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK