Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-CXP0A-E i9-14900HX 24 GB 2 TB SSD 12 GB RTX5070Ti 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
131.223,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 131223.06
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5070Ti 12GB 16" W11 Home Gaming Laptop G920.1490-CXP0A-E Satıcı: Casper Excalibur
132.299,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 132299.02
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5070Ti 12GB 16" W11 Home Gaming Laptop G920.1490-CXP0A-E Satıcı: Casper Excalibur
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 135009
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5070TI 12GB 16" W11 Home Gaming Laptop G920.1490-CXP0A-E - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 134999.00
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5070Ti 12GB 16" W11 Home Gaming Laptop G920.1490-CXP0A-E Satıcı: Casper Excalibur
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 134999.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 24Gb 2Tb Rtx5070ti 12Gb 16" W11 Home Gaming Laptop G920.1490-Cxp0a-E
Satıcı: Casper Excalibur
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 134999.00
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 24GB 2TB RTX5070Ti 12GB 16" W11 Home Gaming Laptop G920.1490-CXP0A-E Satıcı: Casper Excalibur
136.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 136499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK