4.9 (6 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Excalibur G920.1490-DF90X-E Laptop Fiyatları

Casper Excalibur G920.1490-DF90X-E i9-14900HX 32 GB 1 TB NVMe SSD 24 GB RTX5090 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

201.253,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 201253.06
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 32Gb 1Tb Rtx5090 24Gb 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-Df90X-E

Satıcı: Casper Excalibur

202.957,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 202957.02
Excalibur G920.1490-DF90X-E Core i9-14900HX 32GB RAM 1TB NVME SSD 24GB RTX5090 Freedos Gaming Laptop

Satıcı: Casper Excalibur

207.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 207109
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 1TB RTX5090 24GB 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-DF90X-E - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Casper Excalibur

207.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 207099.00
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 1TB RTX5090 24GB 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-DF90X-E

Satıcı: Casper Excalibur

207.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 207099.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 32Gb 1Tb Rtx5090 24Gb 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-Df90x-E

Satıcı: Casper Excalibur

207.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 207099.00
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 1TB RTX5090 24GB 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-DF90X-E

Satıcı: Casper Excalibur

210.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 210999.00

Casper Excalibur G920.1490-DF90X-E Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Excalibur G920.1490-DF90X-E Laptop Temel Özellikleri

Casper Excalibur G920.1490-DF90X-E Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i9
• İşlemci Modeli Intel Core i9-14900HX
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 100W'a Kadar Şarj Desteği
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri RGB Aydınlatma (16M Renk)
• Diğer Özellikler Dolby Digital Ses
• Pil Gücü 63.05 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.65 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Casper Excalibur G920.1490-DF90X-E Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.