Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-DFP0A-E i9-14900HX 32 GB 1 TB NVMe SSD 12 GB RTX5070Ti 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
125.865,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 125865.06
Excalibur G920.1490-DFP0A-E Core i9-14900HX 32GB RAM 1TB NVME SSD 12GB RTX5070Ti W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
129.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
2 129609
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 1TB RTX5070Ti 12GB 300HZ 16" W11H Gaming Laptop G920.1490-DFP0A-E - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
129.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 129599.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 32Gb 1Tb 12Gb Rtx5070ti 300Hz 16" W11home Gaming Laptop G920.1490-Dfp0a-E
Satıcı: Casper Excalibur
129.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 129599.00
Casper Excalibur G920.1490-DFP0A-E Intel Core i9-14900HX 32GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 12GB RTX5070Ti Windows 11 Home 300Hz Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
130.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 130799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK