Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-DX80X-E i9-14900HX 32 GB 2 TB NVMe SSD 16 GB RTX5080 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
186.495,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 186495.06
Excalibur G920.1490-DX80X-E Core i9-14900HX 32GB RAM 2TB NVME SSD 16GB RTX5080 Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
188.159,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 188159.02
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 2TB RTX5080 16GB 300HZ 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-DX80X-E - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
191.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 191999.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 32Gb 2Tb 16Gb Rtx5080 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-Dx80x-E
Satıcı: Casper Excalibur
191.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
4 191999.00
Casper Excalibur G920.1490-DX80X-E Intel Core i9-14900HX 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD 16GB RTX5080 Freedos 300Hz Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
195.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 195299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK