Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 1TB RTX5070Ti 12GB 300Hz 16\" W11H Gaming Laptop G920.1490-DFP0A-E Satıcı: Casper Excalibur
129.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 129599.00
Casper Excalibur G920.1490-DXP0A-E i9-14900HX 32 GB 2 TB NVMe SSD 12 GB RTX5070Ti 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
135.077,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 135077.06
Excalibur G920.1490-DXP0A-E Core i9-14900HX 32GB DDR5 2TB NVME SSD 12GB RTX5070Ti W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
138.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 139009
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 2TB RTX5070Ti 12GB 300HZ W11H Gaming Laptop G920.1490-DXP0A-E - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
138.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 138999.00
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 32GB 2TB RTX5070Ti 12GB 300Hz 16" W11H Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
138.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 138999.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 32Gb 2Tb 12Gb Rtx5070ti 300Hz 16" W11home Gaming Laptop G920.1490-Dxp0a-E
Satıcı: Casper Excalibur
138.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 138999.00
Casper Excalibur G920.1490-DXP0A-E Intel Core i9-14900HX 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD 12GB RTX5070Ti Windows 11 Home 300Hz Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
140.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 140599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK