Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-EF80X-E i9-14900HX 64 GB 1 TB NVMe SSD 16 GB RTX5080 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
193.545,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 193545.06
Excalibur G920.1490-EF80X-E Core i9-14900HX 64GB RAM 1TB NVME SSD 16GB RTX5080 Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
195.215,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 195215.02
Excalibur G920.1490-EF80X-E Core i9-14900HX 64GB RAM 1TB NVME SSD 16GB RTX5080 Freedos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
199.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 199209
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 1TB RTX5080 16GB 300HZ 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-EF80X-E - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
199.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 199199.00
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 1TB RTX5080 16GB 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-EF80X-E Satıcı: Casper Excalibur
199.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 199199.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 64Gb 1Tb 16Gb Rtx5080 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-Ef80x-E
Satıcı: Casper Excalibur
199.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 199199.00
Casper Excalibur G920.1490-EF80X-E Intel Core i9-14900HX 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 16GB RTX5080 Freedos 300Hz Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
202.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 202799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK