Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-EFP0X-E i9-14900HX 64 GB 1 TB NVMe SSD 12 GB RTX5070Ti 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
145.135,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 145135.06
Excalibur G920.1490-EFP0X-E Core i9-14900HX 64GB RAM 1TB NVME SSD 12GB RTX5070Ti Dos Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
149.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 149409
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 1TB RTX5070Ti 12GB 300HZ 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-EFP0X-E - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
149.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 149399.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 64Gb 1Tb 12Gb Rtx5070ti 300Hz 16" Freedos Gaming Laptop G920.1490-Efp0x-E
Satıcı: Casper Excalibur
149.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 149399.00
Casper Excalibur G920.1490-EFP0X-E Intel Core i9-14900HX 64GB DDR5 RAM 1TB NVME SSD 12GB RTX5070Ti Freedos 300Hz Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
151.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 151299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK