Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-EN90H-E i9-14900HX 64 GB 2 TB+2 TB NVMe SSD 24 GB RTX5090 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
252.577,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 252577.06
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 64Gb 2Tb+2Tb Rtx5090 24Gb 300Hz 16" Gaming Laptop G920.1490-En90H-E Satıcı: Casper Excalibur
254.799,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 254799.02
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 2TB+2TB RTX5090 24GB 300Hz 16" Gaming Laptop G920.1490-EN90H-E - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
259.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 259999.00
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 2TB+2TB RTX5090 24GB 300Hz 16" Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
259.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 259999.00
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 2TB+2TB RTX5090 24GB 300Hz 16" Gaming Laptop G920.1490-EN90H-E Satıcı: Casper Excalibur
265.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 265599.00
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 2TB+2TB RTX5090 24GB 300Hz 16" Gaming Laptop G920.1490-EN90H-E - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Tekno-Net | 3 yorum
286.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 286800.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK5 yorum
22 yorum