Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Excalibur G920.1490-ENP0H-E i9-14900HX 64 GB 2 TB+2 TB NVMe SSD 12 GB RTX5070Ti 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
180.197,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 180197.06
CASPER Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 2TB+2TB RTX5070Ti 12GB 300Hz 16" W11P Gaming Laptop G920.1490-ENP0H-E Satıcı: Casper Excalibur
181.789,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 181789.02
Excalibur G920.1490-ENP0H-E i9-14900HX 64GB DDR5 2TB NVMe+2TB NVMe12GB RTX5070Ti W11P Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
185.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 185509
Casper Excalibur G920 i9-14900HX 64GB 2TB + 2TB RTX5070Ti 12GB 300HZ 16" W11P Gaming Laptop G920.1490-ENP0H-E - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Casper Excalibur
185.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 185499.00
Casper Excalibur G920 İ9-14900Hx 64Gb 2Tb+2Tb Rtx5070ti 12Gb 300Hz 16" W11pro Gaming Laptop G920.1490-Enp0h-E
Satıcı: Casper Excalibur
185.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 185499.00
Casper Excalibur G920.1490-ENP0H-E Intel Core i9-14900HX 64GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD + 2TB NVME SSD 12GB RTX5070Ti Windows 11 Pro 300Hz Gaming Laptop Satıcı: Casper Excalibur
188.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 188599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK