Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-BF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
42.719,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
1 42729.04
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb W11 Home Np40.1362-Bf00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
42.974,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 42974.10
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
43.019,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 43019.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-BF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 44999.00
Casper Nevopro NP40.1362-BF00A-G-F i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
46.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 46999.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
47.431,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 47431.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
48.249,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 48249.04
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-BF00A-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
48.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 48399.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-BF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
48.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
9 48399.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb W11 Home Np40.1362-Bf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
48.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
10 48399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK