Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-BF00R-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
44.931,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 44931.04
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.1362-Bf00r-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 44884.10
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-BF00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 47009
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-BF00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 46999.00
Casper Nevopro NP40.1362-BF00R-G-F i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.793,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 51793.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.233,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 52233.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.170,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 53170.54
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-BF00R-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
53.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 53299.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.1362-Bf00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
53.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 53299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK