Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.1362-BV00A-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
45.307,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 45307.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.512,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 46512.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-BV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 46609
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 46599.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 500Gb W11 Home Np40.1362-Bv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 46599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK