Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.1362-BV00R-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
44.931,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 44931.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 480GB W11 Pro NP40.1362-BV00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 47009
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 480Gb W11 Pro Np40.1362-Bv00r-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 46999.00
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.1362-BV00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 46999.00
Casper Nevopro NP40.1362-BV00R-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
50.101,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 50101.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.1362-BV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.469,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 50469.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.1362-BV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
51.433,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 51433.54
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.1362-BV00R-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
51.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 51499.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 500Gb W11 Pro Np40.1362-Bv00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
51.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 51499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK