Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.1362-BV00X-G-F i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
41.923,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 41923.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB Freedos NP40.1362-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.237,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 42237.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB Freedos NP40.1362-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.038,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 43038.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 480GB Freedos NP40.1362-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 43109
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 500GB Freedos NP40.1362-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 43099.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 500Gb Freedos Np40.1362-Bv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 43099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK