Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.1362-BX00R-G-F i7-13620H 16 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.475,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 61475.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.1362-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.033,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 62033.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.1362-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.110,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 63110.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.1362-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 63309
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.1362-BX00R-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 63299.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 16Gb Ddr5 2Tb W11 Pro Np40.1362-Bx00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
63.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 63299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK