Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nevopro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
44.931,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 44931.04
Nevopro 14" 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd W11h Laptop Np40.1362-Cf00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 44884.10
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 46999.00
Casper NevoPro NP40.1362-CF00A-G-F i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.135,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 51135.06
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
51.547,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 51547.02
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.495,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 52495.04
Casper Nevopro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CF00A-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
52.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 52599.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd W11h Laptop Np40.1362-Cf00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
52.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 52599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK