Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.1362-CF00X-G-F i7-13620H 24 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
47.751,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 47751.06
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD Freedos Laptop NP40.1362-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
48.117,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 48117.02
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD Freedos Laptop NP40.1362-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.021,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 49021.04
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD Freedos Laptop NP40.1362-CF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 49109
Casper Nevopro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 1TB SSD Freedos Laptop NP40.1362-CF00X-G-F - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
49.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 49099.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 1Tb Ssd Freedos Laptop Np40.1362-Cf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
49.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 49099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK