Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.1362-CV00A-G-F i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
49.349,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 49349.06
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD W11H Laptop NP40.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.783,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 49783.02
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD W11H Laptop NP40.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.661,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 50661.54
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 480GB SSD W11H Laptop NP40.1362-CV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 sn önce
4 50809
Casper Nevopro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD W11H Laptop NP40.1362-CV00A-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
50.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 50799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK