Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.1362-CV00R-G-F i7-13620H 24 GB 500 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
54.143,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 54143.06
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD W11P Laptop NP40.1362-CV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.683,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 54683.02
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD W11P Laptop NP40.1362-CV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.583,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 55583.04
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 480GB SSD W11P Laptop NP40.1362-CV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
4 55809
Casper Nevopro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 500GB SSD W11P Laptop NP40.1362-CV00R-G-F - 500 GB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
55.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 55799.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 500Gb Ssd W11p Laptop Np40.1362-Cv00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
55.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 55799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK