Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro NP40.1362-CX00A-G-F i7-13620H 24 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
60.723,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 60723.06
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.249,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 61249.02
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.338,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 62338.04
Casper NevoPro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 62509
Casper Nevopro 14" 300NIT i7-13620H 24GB DDR5 2TB SSD W11H Laptop NP40.1362-CX00A-G-F - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Casper Excalibur
62.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 62499.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt İ7-13620H 24Gb Ddr5 2Tb Ssd W11h Laptop Np40.1362-Cx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
62.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 62499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK