Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
47.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 47799.04
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb W11 Home Np40.1362-Df00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
47.749,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 47749.10
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-DF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 50009
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-DF00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 49999.00
Casper Nevopro NP40.1362-DF00A-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
55.177,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 55177.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.663,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 55663.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.644,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
7 56644.54
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
56.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 56799.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.1362-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 56799.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb W11 Home Np40.1362-Df00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
56.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
10 56799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK