Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
51.623,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 51623.04
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.1362-Df00r-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
51.569,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 51569.10
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-DF00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 54009
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-DF00R-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 53999.00
Casper Nevopro NP40.1362-DF00R-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
59.971,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 59971.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
60.563,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 60563.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.566,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
7 61566.04
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.1362-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
61.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
8 61799.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.1362-Df00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
61.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 61799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK