Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB Freedos NP40.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
48.442,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 48442.04
Casper Nevopro NP40.1362-DF00X-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
48.973,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 48973.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB Freedos NP40.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.175,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 50175.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB Freedos NP40.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
4 50209
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB Freedos NP40.1362-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 3 yorum
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 50199.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB Freedos NP40.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 50199.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Freedos Np40.1362-Df00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 50199.00
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Freedos Np40.1362-Df00x-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
50.614,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 50614.10
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB Freedos NP40.1362-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
50.667,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
9 50667.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 1TB Freedos NP40.1362-DF00X-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
10 52999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK