Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
46.843,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 46843.04
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 480Gb W11 Home Np40.1362-Dv00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
46.794,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 46794.10
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 480GB W11 Home NP40.1362-DV00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 49009
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-DV00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 48999.00
Casper Nevopro NP40.1362-DV00A-G-F i7-13620H 32 GB 500 GB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
53.485,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 53485.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.899,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 53899.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-DV00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
54.907,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 54907.54
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 500GB W11 Home NP40.1362-DV00A-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
8 54999.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 500Gb W11 Home Np40.1362-Dv00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
9 54999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK