Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.1362-DX00A-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
62.139,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 62139.04
Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 2Tb W11 Home Np40.1362-Dx00a-G-F
Satıcı: Ensarbilişim
62.074,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 62074.10
Casper Nevopro NP40.1362-DX00A-G-F i7-13620H 32 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
64.859,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 64859.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.1362-DX00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 65009
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.1362-DX00A-G-F Satıcı: Sner Teknoloji
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 64999.00
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.1362-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
65.463,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 65463.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.1362-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.584,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 66584.04
Casper Nevopro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.1362-DX00A-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
8 66799.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Core i7-13620H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.1362-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 66799.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Core İ7-13620H 32Gb Ddr5 2Tb W11 Home Np40.1362-Dx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 66799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK