Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.1362-EX00A-G-F i7-13620H 64 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
81.215,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 81215.06
CASPER NevoPro NP40.1362-EX00A-G-F i7-13620H 64 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Casper Excalibur
81.927,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 81927.02
Casper NevoPro NP40.1362-EX00A-G-F i7-13620H 64 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Casper Excalibur
83.375,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 83375.04
Casper Nevopro NP40.1362-EX00A-G-F I7-13620H 64 GB 2TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar - 2 TB
Satıcı: Casper Excalibur
83.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 83599.00
Casper Nevopro Np40.1362-Ex00a-G-F İ7-13620H 64 Gb 2 Tb Ssd 14" W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Casper Excalibur
83.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 83599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK