Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-AV00X-G-F Core 5 210H 12 GB 500 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
36.283,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 36283.06
CASPER Nevopro NP40.210H-AV00X-G-F Core 5-210H 12GB 500GB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Casper Excalibur
36.651,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 36651.02
Casper NevoPro NP40.210H-AV00X-G-F Core 5 210H 12 GB 500 GB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Casper Excalibur
37.248,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 37248.04
Casper Nevopro NP40.210H-AV00X-G-F Core 5-210H 12GB 500 GB SSD 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 12 GB
Satıcı: Casper Excalibur
37.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 37399.00
Casper Nevopro Np40.210h-Av00x-G-F Core 5 210H 12 Gb 500Gb Ssd 14" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Casper Excalibur
37.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 37399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK