Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-BF00R-G-F Core 5 210H 16 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
48.221,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 48221.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
48.705,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 48705.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.503,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 49503.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
49.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 49709
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-BF00R-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
49.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 49699.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 16Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.210h-Bf00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
49.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 49699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK