Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-BF00X-G-F Core 5 210H 16 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
40.043,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 40043.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB Freedos NP40.210H-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.473,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 40473.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB Freedos NP40.210H-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.108,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 41108.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB Freedos NP40.210H-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 41309
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB Freedos NP40.210H-BF00X-G-F - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
41.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 41299.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 1TB Freedos NP40.210H-BF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 41299.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 16Gb Ddr5 1Tb Freedos Np40.210h-Bf00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
41.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 41299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK