Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-BV00X-G-F Core 5 210H 16 GB 500 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: kalitebilgisayar38
32.430,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
1 32430.00
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 480GB Freedos NP40.210H-BV00X-G-F Satıcı: SOB Dijital
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
2 37009
Casper Nevopro NP40.210H-BV00X-G-F Core 5 210H 16 GB 500 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
38.351,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 38351.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 500GB Freedos NP40.210H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
38.709,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 38709.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 500GB Freedos NP40.210H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.371,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 39371.04
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 500GB Freedos NP40.210H-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 39499.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 500GB Freedos NP40.210H-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 39499.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 16Gb Ddr5 500Gb Freedos Np40.210h-Bv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
39.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 39499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK