Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-BX00R-G-F Core 5 210H 16 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
57.903,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 57903.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.407,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 58407.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.443,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 59443.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-BX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
59.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 59609
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 16GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-BX00R-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
59.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 59599.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 16Gb Ddr5 2Tb W11 Pro Np40.210h-Bx00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
59.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 59599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK