Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-DF00P-G-F Core 5 210H 32 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.605,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 51605.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 7-240H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.210H-DF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.135,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 52135.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 7-240H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.210H-DF00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.977,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 52977.54
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.210H-DF00A-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
53.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 53199.00
CASPER NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 1TB W11 Home NP40.210H-DF00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
53.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 53199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK