Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-DF00R-G-F Core 5 210H 32 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
56.399,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 56399.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.937,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 56937.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
57.899,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
3 57899.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
58.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 sn önce
4 58109
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 1TB W11 Pro NP40.210H-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
58.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 58099.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 32Gb Ddr5 1Tb W11 Pro Np40.210h-Df00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
58.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 58099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK