Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-DV00R-G-F Core 5 210H 32 GB 500 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
54.707,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 54707.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.210H-DV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
55.173,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 55173.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.210H-DV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.162,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 56162.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 480GB W11 Pro NP40.210H-DV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
56.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 56309
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 500GB W11 Pro NP40.210H-DV00R-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
56.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 56299.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 32Gb Ddr5 500Gb W11 Pro Np40.210h-Dv00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
56.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 56299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK