Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-DX00A-G-F Core 5 210H 32 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
61.287,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 61287.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.210H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
61.837,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 61837.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.210H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
62.917,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 62917.04
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.210H-DX00A-G-F Satıcı: Casper Excalibur
63.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 63109
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Home NP40.210H-DX00A-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
63.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 63099.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 32Gb Ddr5 2Tb W11 Home Np40.210h-Dx00a-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
63.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 63099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK