Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nevopro NP40.210H-DX00R-G-F Core 5 210H 32 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
66.081,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 66081.06
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-DX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
66.639,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 66639.02
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-DX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
67.838,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 67838.54
Casper NevoPro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-DX00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 68009
Casper Nevopro 14" 300NIT Series 2 Core 5-210H 32GB DDR5 2TB W11 Pro NP40.210H-DX00R-G-F - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 67999.00
Casper Nevopro 14" 300Nıt Series 2 Core 5-210H 32Gb Ddr5 2Tb W11 Pro Np40.210h-Dx00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 67999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK